free bootstrap themes

BİLGİ BANKASI

Su sebillerinin temizliği ile ilgili tüm merak ettikleriniz...

Ozon Dezenfektasyonu ve Sebil Tamiri

Kullanım amacına uygun olarak su sebillerinizi düzenli aralıklar ile dezenfekte yaptırmanız, aldığınız suyun kalitesinden daha önemlidir.

OZON İLE SU SEBİLİ TEMİZLİK
Ev ve kurumsal firmalara sağladığımız servis ağı sayesinde, dezenfekte geçmişine tecrübelerini ekleyen personel ve ekipmanlarımız, yapılan su sebili sanitasyonların da tam not almaktadır.

Mobirise


MARKA AYRIMI YAPMADAN MÜŞTERİLERİMİZE
HİZMET VERMEKTEYİZ
Vakumla sistemiyle çalışan su sebilleri, su muslukları her hareket edişinde dış ortamda bulunan toz parçacıklarını içerisine çekere zaman içinde kirliliğe sebebiyet verirler. Bu kirlilik tat değişikliği koku, ekşime gibi ciddi rahatsızlıklar oluştururlar. Dezenfekte yapılacak su sebillerine, kimya çözünürlüğü ve kalıcılığı belli olmayan ilaç çamaşır suyu gibi sıvılar dökülmemelidir. Sıcak su kazanının içinde bulunan iç rezistans kimyevi işlemlerde zarar görüp maddi hasarlar oluşturabilirler. Su sebili temizliğinde kullanılan plastik eldivenlerin kalitesi dezenfekte esansında öncelik taşır. Pudralanmış eldiven kullanımından kaçınılmalıdır. Hedef Teknik olarak hiç bir su sebili marka ayrımı yapmadan müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Soru ve görüşleriniz için bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Mobirise

EV VE İŞYERİNİZDEKİ SU SEBİLLERİNİZİ OZONLA VE SICAK BUHAR İLE KİMYASAL KULLANMADAN DEZENFEKTE EDİYORUZ
Su sebili ev ve iş yerlerinde hayatımızı kolaylaştıran teknoloji cihazlardan bir tanesidir. Hem sıcak hem soğuk suya kolayca ulaşabilmenizi sağlayan teknoloji dostu bir cihazdır. Ayrıca kapalı bir sisteme sahip olması dolayısı ile suyunuzun dış etkenlerden etkilenmeyeceğine ve kirlenmeyeceğine emin olabilirsiniz.

Böylesine kullanışlı olan bir aletin bu denli çok tercih edilmesi de gayet normaldir. Ancak her eşya ve aracın olduğu gibi su sebili temizliği de belirli aralıklarla mutlaka yapılmalıdır. Özellikle uzun zaman kullanılmamış olan su sebillerinin içinde kalan su kokuya, kirlenmeye ve bakteri üremeye neden olabilmektedir. Her gün su içtiğimiz sebillerin dezenfektasyonu sağlık açısından oldukça önemlidir. 

Mobirise
Yeni dezenfekte edilmiş dispenserin Koliform bakteri sayısı 0 çıkar. 15’inci günde alınan örneklerde bu değere yakındır. Ancak 30. Günde ve sonrasında koloni sayılarının limit parametrik değerlerin üzerine çıktığı görülür.
Evlerde, iş yerlerinde, okullarda ve insan kalabalığının olduğu her yerde kullanılan su sebilleri periyodik olarak temizlenmediği takdirde insan sağlığına zararlı bateriler, virüsler ve zararlı organizmalar oluşması için ortam yaratırlar. Uzmanlar ise ozon ile temizlenmesinin daha sağlıklı olacağını savunuyorlar.

FİRMAMIZ 17 YILLIK BİLGİ BİRİKİMİ VE TECRÜBESİYLE SEBİL TEMİZLİĞİ YAPMAKTADIR.
Ozonlama ve sıcak buhar su sebilini temizlemenin ötesinde tamamen dezenfekte ettiğinden dolayı, sıradan temizliklerden bir süre sonra tekrarlayabilen, yosunlaşma, koku oluşumu, suda oluşan tat bozukluğu, bakteri ve virüslerin yok edilmesini sağlar.
Bu işlem yapılırken soğuk su ve sıcak su deposu içerisindeki bekleyen su boşaltılır. Sebil içindeki su dolaşım boruları ve tanklar suyun temas ettiği yerler sıcak buhar ve ozonlama ile dezenfekte edilir. 

Mobirise
SEBİL TEMİZLİKLERİNDE KİMYASAL MADDE KULLANIMI SAĞLIK AÇISINDAN TEHLİKELİ OLDUĞU İÇİN KESİNLİKLE HİÇ BİR KİMYASAL MADDE KULLANMIYORUZ. SADECE OZONU VE SICAK SU BUHARINI KULLANIYORUZ.

Su sebili temizliğinde ozon gazının önemi tamamen doğal olmasından kaynaklanır şöyle ki ozon gazı 3 adet oksijen atomundan oluştuğu için tamamen saf ve doğaldır ayrıca kesinlikle sağlığa bir zararı olmadığı gibi günümüz tıp teknolojisinde birçok hastalığın tedavisinde tamamlama evresinde kullanıldığı görülmüştür.

Hijyenik sağlıklı ve güvenli su sebilleri için su sebili temizliğini ozon ile periyodik olarak 3 ile 6 ay arasında yaptırmanız sağlığınız açısından çok önemlidir bu husus hakkında hassasiyetiniz sağlığınız söz konusu olduğundan dolayı önemlidir, Siz de su sebilinizi periyodik olarak dezenfektasyonunu yaptırınız ve sağlıklı su içiniz. 

Mobirise
Adres

Kızılsaray Mahallesi 78. Sokak Gökçen Apartmanı No: 30 Muratpaşa / ANTALYA

İletişim

servis.hedefteknik@gmail.com
Tel: (0242) 243 78 90
Mob: 0532 293 32 12