free site design templates

HAKKIMIZDA


Vizyon
Vizyonumuz yaptığımız işte en kaliteli hizmeti, en uygun fiyata ve en kısa sürede sunan bir ekip olmayı başarmaktır. Beyaz eşya, klima ve kombi gibi yaşam standartlarını yükselten cihazların problem çıkartmasını engellemek ve insanlarımızın daha rahat koşullar içinde yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu işi yaparken en yüksek kaliteyi sağlamak, en iyi ekip ve ekipmanlarla çalışmak hedefimizdir. Rakiplerimizin örnek aldığı bir firma olmayı ve sektörün saygın, güvenilir bir hizmet sektörü haline dönüşmesini sağlamak için gerekli olan çabayı göstermeyi hedefliyoruz. Her kesimden, her gelir düzeyinden ve sosyal statüden insanımızın güvenilir, çağdaş ve en azından yeterli yaşam alanlarından faydalanabilmesini sağlamayı amaçlıyoruz. 

Hedef Teknik Antalya

Misyon

Yaşam standartlarını en üst düzeyde tutmayı hedeflediğimiz için buna uygun hizmeti vermek görevimizdir. Toplumun her kesiminden insanlarımızın sorunlarına kısa sürede, etkili ve uygun maliyetli çözümler bulmak başlıca önceliğimizdir. Bunun için gerekli olan yatırımı yapmak, ekibi ve donanımı sağlamak amacındayız. Görevimiz bu kaynaklarımızı doğru şekilde yönlendirmek ve insanlarımızın karşılaşabileceği problemlerin sayısını ve önem derecesini azaltmak için çalışmak, bu sırada müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu süreçte etik değerlerimizi ön planda tutmak ve verebileceğimiz en iyi hizmeti sağlamak da görev tanımımız için de yer almaktadır. Sağlık, emniyet ve çevre değerlerine bağlı olmak ve katkıda bulunmak da misyonumuzda yer verdiğimiz öncelikler içinde yer alır. 

Servis verdiğimiz bölgeler

Antalya, Muratpaşa, Kepez, Bahçelievler, Burhanettin Onat, Barınaklar, Konyaaltı, Kemerağzı, Karşıyaka, Varsak, Gürsu, Hurma, Lara, Dokuma , Pınarbaşı, Kızılarık, Kızılsaray, Kızıltoprak, Kırcami, Güllük, Güvenlik, Gülveren, Güzeloba, Uncalı, Uluç, Üçgen, Konuksever, Cumhuriyet, Çallı, Çağlayan, Altındağ, Ahatlı, Memurevleri, Fener, Öğretmenevleri, Dutlubahçe, Yeşilbahçe, Aksu, Altınkum, Ahatlı, Teomanpaşa, Toros, Pınarlı, Sinan, Soğuksu, Ermenek, Çallı, Narenciye, Meltem, Meydan, Şirinyalı, Şarampol, Kaleiçi, Karatay, Çalkaya, Döşemealtı, Karşıyaka, Etiler, Kundu, Hurma, Zeytiköy, Örnekköy, Soğuksu, Arapsuyu, Doğu Garajı, Yüzüncüyıl, Varlık, Zeytinköy ve Gebizli ilçelerine servis hizmetimiz bulunmaktadır. Hizmet süremiz büyük ilçeler için 1 saat, daha küçük ilçelerimiz için 24 saati bulabilmektedir. Servis ekibimiz sizinle iletişime geçerek servis ve onarım süresiyle ilgili detaylı bilgi verecektir.

Mobirise


2000 yılından beri hizmet vermekteyiz ve Türkiye genelinde  başka bir yerde, herhangi bir şubemiz bulunmamaktadır. 

Mobirise
Adres

Kızılsaray Mahallesi 78. Sokak Gökçen Apartmanı No: 30 Muratpaşa / ANTALYA

İletişim

servis.hedefteknik@gmail.com
Tel: (0242) 243 78 90
Mob: 0532 293 32 12